درباره ی ما

گروه نرم‌افزاری اوراش فعالیت رسمی خود با تولید محصولات چند رسانه‌ای و ارائه خدمات IT در سال 1388 آغاز نمود.

در این سال با توجه به تغییرات روز افزون در دنیای تکنولوژی اقدام به تغییر و بهینه سازی سیاست‌های کاری خود در زمینه تولید نرم‌افزارهای مدیریتی و مالی کرد . براساس خط‌مشی تعیین شده توسط گروه نرم افزاری اوراش، سیاست‌های زیر مورد تائید قرار گرفت :

  • 1- تولید نرم‌افزارهای مالی و اداری و مدیریتی که به خاطر سودآوری کم، سایر شرکت‌ها اقدام به تولید آنها نکرده‌اند و به همین واسطه نیازهای کاربران در این زمینه کامل پوشش داده نمی شد.
  • 2- تولید نرم‌افزارها با آخرین تکنولوژی های روز دنیا به صورت کاملا فارسی و بومی و هماهنگ با فرهنگ ایرانی
  • 3- تولید نرم‌افزار با کاربری آسان و ساده برای طیف گسترده‌ای از کاربران حتی افرادی که آشنایی بسیار کمی در مورد کار با کامپیوتر دارند .
  • 4- تولید نرم‌افزارهای مالی با استفاده از تجربیات و دانش متخصصین امور مالی و همچنین متخصصین کامپیوتر
  • 5- راه‌اندازی و پیاده‌سازی سیستم‌های مخابراتی مبتنی بر VoIP با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های موجود .

سیاست‌های‌ گروه نرم‌افزاری اوراش براساس نیازهای روز بازار و درخواست‌های کاربران در طول زمان به روزآوری و بازنگری می شود .

درباه گروه نرم افزاری اوراش

در حال حاضر محصولات گروه نرم‌افزاری اوراش در مجموع دارای بیش از 50000 نفر کاربر فعال در سراسر کشور می باشد که با توجه به محصولات جدید انتظار می رود کاربران فعال محصولات اوراش افزایش پیدا کنند .

خط‌مشی اوراش صرفا فروش محصول نیست، اولویت اوراش رضایت خاطر کاربران و مشتریانش می باشد به همین خاطر تمامی روش‌های پشتیبانی از مشتریان خود را به خدمت گرفته است تا خدمات بهتری در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهد . اوراش در زمان تولید محصولات یا بهینه‌سازی محصولات قبلی از نظرات و پیشنهادات همه ی کاربران خود بهرمند می گردد و تمامی تلاش خود را برای به دست آوردن رضایت کاربران خود را به کار می گیرد . در اوراش تمام تلاش ما این است که براساس نیازهای کاربران و نیازهای بازار نرم‌افزارها و ابزارهای مناسب را تهیه کنیم. اوراش در طراحی محصولات تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا محصولاتی ساده و راحت را تولید کند تا برای همه کاربران قابل استفاده باشد .

گروه نرم افزاری اوراش با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و با توجه به نیاز بازار و شرکت های کوچک و بزرگ به نرم افزار های مالی و اداری، تصمیم به تولید نرم افزاری مورد تایید حسابداران و مجموعه های مختلف گرفتیم. سرانجام نرم افزار حسابداری آرمون با قابلیت های کاملا حسابداری توسط تحلیلگران خبره و مهندسین نرم افزار و با نگاهی به عملکرد بازار تحلیل و تولید شد. مفتخریم اکنون نرم افزاری با استانداردهای حسابداری و با رویکرد بازار به حسابداران و مدیران مالی معرفی نماییم.

امیدواریم در آینده میزبان شما در اوراش باشیم و بتوانید از خدمات ما استفاده کنید .

گواهی نامه‌های گروه نرم افزاری اوراش

telephone

(051) 361 05

مشهد ، چهار راه فرامرز عباسی، مجتمع یاس، واحد 301 و 302

پست الکترونیک : info [@] Orash.ir

عضویت در خبرنامه

بالا