اطلاعیه تغییر در ارائه خدمات پشتیبانی

 

 

با سلام خدمت کاربران و همراهان گرامی؛

 

گروه نرم افزاری اوراش از ابتدای فعالیت خود همواره در تلاش بوده است تا بتواند خدمات پشتیبانی شایسته و ارزنده ای تقدیم کاربران خود نماید؛ در دنیای نرم افزار موضوع پشتیبانی، تولید و توسعه محصول بسیار حائز اهمیت بوده و هست و در این سالیان مجموعه اوراش سعی کرده تا با درک درست نیاز کاربران و ایجاد راهکار مناسب در محصولات، در نگاه کاربران در این امر نمره قبولی را دریافت نمایید.

به اطلاع می رساند با توجه به چندین نوبت اطلاع رسانی انجام شده قبلی، از ابتدای تیرماه 1400 به منظور ارتقا و ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت تر ، فقط خدمات "پشتیبانی تلفنی" به کاربرانی ارائه خواهد شد که بسته خدمات پشتیبانی 90 ، 180 و 365 روزه را تهیه کرده باشند؛ قابل ذکر است دریافت نسخه های جدید محصولات و همچنین سایر روش های دریافت خدمات پشتیبانی غیر تلفنی مثل واتس اپ، تلگرام و ... همچنان طبق روال گذشته رایگان باقی خواهد ماند.

شایان ذکر است با توجه به خدمات پشتیبانی یکساله که در قرارداد اولیه خرید و پشتیبانی محصول به همه کاربران گرامی طی این سال ها اعلام شده بود، در طول مدت بیش از 12 سال ارائه خدمات صادقانه، مجموعه هر ساله این خدمات را برای تمامی کاربران خود به صورت سالانه و کاملا رایگان تمدید می کرده است.

 

سوالاتی درباره خدمات پشتیبانی تلفنی تمدید پشتیبانی

 

 

 

telephone

(051) 361 05

مشهد ، چهار راه فرامرز عباسی، مجتمع یاس، واحد 301 و 302

پست الکترونیک : info [@] Orash.ir

عضویت در خبرنامه

بالا