راهنمای فعال سازی نرم افزارهای اوراش

 

شما می توانید نسخه آزمایشی محصول خریداری شده را از مرکز دانلود دریافت نموده و بر روی سیستم مورد نظر نصب نمایید و سپس به صورتی که در ادامه توضیح داده می شود، اقدام به فعال سازی آن نمایید.

کاربر گرامی، ضمن تشکر از شما جهت استفاده از محصولات اوراش، فعال سازی محصول خریداری شده به دو صورت امکان پذیر می باشد :

مشاهده ویدیوی آموزشی

- روش اول فعال سازی انلاین : (پیشنهادی)

جهت فعال سازی سریع و اسان نرم افزار، اگر سیستم شما دسترسی مستقیم به اینترنت دارد با چند کلیک ساده می توانید فعال سازی را انجام دهید.

 

در بخش فعال سازی نرم افزار گزینه "فعال سازی از طریق اینترنت" را انتخاب کنید. (تصویر زیر)

فعال سازی اینترنتی - مرحله یک

 

در این مرحله نام کاربری و کلمه عبور حساب کاربری که روی سایت اوراش جهت خرید محصول ایجاد کرده اید را وارد نمایید. (تصویر زیر)

فعال سازی اینترنتی - مرحله دوم

نکته : در بخش نام کاربری می توانید شماره موبایل یا پست الکترونیک هم وارد کنید.

 

در این مرحله لیست تمام بسته های خریداری شده توسط شما نمایش داده می شود و شما می توانید با انتخاب بسته مورد نظر و قبول شرایط استفاده از محصول اقدام به فعال سازی نمایید. (تصویر زیر)

فعال سازی اینترنتی - مرحله سوم

نکته : در نظر داشته باشید اگر تمام مجوزهای فعال سازی شما استفاده شده باشد و بخواهید نرم افزار را روی سیستم جدید فعال سازی کنید می توانید اقدام به خرید مجوز فعال سازی اضافی از بخش بسته های من کنید.

 

در پایان، سیستم همانند تصویر زیر پیام فعال سازی موفق را به شما نمایش خواهد داد و با کلیک بر روی گزینه "بستن برنامه" نرم افزار بسته خواهد شد خواهد داشت؛ و بعد از اجرا مجدد فعال شده و می توانید از آن استفاده کنید.

فعال سازی اینترنتی - مرحله چهارم

 

- روش دوم فعال سازی افلاین: 

اگر تحت هر شرایطی سیستم شما دسترسی مستقیم به اینترنت ندارد؛ شما می توانید از این روش برای فعال سازی نرم افزار خود استفاده کنید:

 

در بخش فعال سازی نرم افزار گزینه "فعال سازی بدون اینترنت" را انتخاب کنید. (تصویر زیر)

فعال سازی افلاین- مرحله اول

 

در این مرحله یک شناسه کاربری 6 رقمی را به شما نمایش می دهد؛ این شناسه بر اساس شرایط سخت افزاری سیستم تولید می شود و شناسه تولید شده برای هر سیستم متفاوت و منحصر بفرد خواهد بود.(تصویر زیر)

فعال سازی افلاین - مرحله دوم

 

حال برای دریافت کد فعال سازی می بایست به حساب کاربری ایجاد شده روی سایت وارد شوید. تا ادامه فرایند دریافت کدفعال سازی را انجام دهید.

فعال سازی افلاین - مرحله سوم

 

پس از ورود نام شما گوشه بالا سمت راست سایت نمایش داده خواهد شد و حال گزینه ی بسته های من را کلیک کنید؛ 

فعال سازی افلاین - مرحله چهارم

 

لیست تمام بسته های خریداری شده برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید بر روی دکمه دریافت کد فعال سازی کلیک کرده تا فرم زیر نمایش داده شود.(تصویر زیر)

فعال سازی افلاین - مرحله پنجم

فعال سازی افلاین - مرحله ششم

 

و حال با کلیک با کزینه "دریافت کد فعال ساز" کد فعال سازی سیستم شما تولید شده و نمایش داده می شود؛ این کد در داخل نرم افزار در بخش فعال سازی وارد کرده و با کلیک بر روی گزینه مرحله بعد فعال سازی نرم افزار شما با موفقیت به اتمام خواهد رسید.

فعال سازی افلاین - مرحله هفتم

 

در پایان برای نهایی شدن فرایند فعال سازی روی گزینه "بستن برنامه" کلیک کنید تا برنامه بسته شود؛ حال برای استفاده از برنامه می توانید مجدد ان را اجرا کنید.

 

پیروز و سربلند باشید.

telephone

(051) 361 05

مشهد ، چهار راه فرامرز عباسی، مجتمع یاس، واحد 301 و 302

پست الکترونیک : info [@] Orash.ir

عضویت در خبرنامه

بالا